Bize Ulaşın

  • Aşağıda ki hızlı iletişim yollarıyla ve sitemizin sağ alt kısmında bulunan canlı destek hattından PROFESYONEL MEDYUM ofis adresi ve diğer hızlı iletişim araçlarına ulaşabilirsiniz.

    WhatsApp Müşteri hizmetleri: 0552 489 57 53

Ofis Adresi: Kızılırmak, Dumlupınar Blv. Sögütözü/Çankaya/Ankara’da bulunmaktadır. İletişim bilgilerimiz yalnızca müşteri onayı verilmiş ve ödemesini yapmış olan müşterilerimizle paylaşılmaktadır. Asistanlık hattımız üzerinden onay aldıktan sonra gerekli randevu işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Müşteri onayı verilmemiş ve ödemesini yapmamış hiç bir müşterimizle direkt iletişim bilgilerimiz paylaşılmamaktadır. Lütfen ısrar etmeyiniz.

RANDEVUSUZ OFİS ADRESİ VERİLMEMEKTEDİR.

Asistanlık hattı

Tüm yeni hizmet başvuruları, müşteri onay işlemleri ve ödeme işlemleri için [email protected] adresinden genel asistanımız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bu e-posta adresinden yalnızca yeni başvurular, müşteri onayları ve ödeme işlemleri tanımlanmaktadır. Diğer işlemleriniz için lütfen aşağıda ki iletişim yollarını kullanınız.

Müşteri hizmetleri

Merak edilen sorular, özel indirimler, ödeme faturalandırması, müşteri sözleşmesi, geri iade talepleri, tüm muhasebe işlemleri ve hizmet alımı sonrası bilgi talebi için [email protected] adresinden müşteri hizmetleri yetkilimiz Meltem Hanım’la iletişime geçebilir, destek talebi oluşturabilir ve diğer tüm işlemleriniz için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hukuk konuları

Profesyonel Medyum, tüm tüzel yasal hakları, web sitesi içeriğimiz dahil olmak üzere tam yetki vekaletnamesi hukuk bürosu tarafından gözetilerek korunmaktadır. Gelecekte doğabilecek olası tüm hukuksal problemler ve çözüm bekleyen problemler için [email protected] adresinden avukatımızla irtibata geçebilir ve istişare de bulunabilirsiniz.

Web sitesi yönetimi

Web sitemizin tüm tasarımı, yönetimi, editörlük işlemleri site içeriği, blog yazıları ve sayfa düzenlemeleri sistem yöneticisi tarafından kontrol edilmektedir. Yalnızca sitemiz hakkında ki tüm öneri, tavsiye ve şikayetlerinizi [email protected] adresi üzerinden yapabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM FORMU

  • Aşağıda ki form ile yapacağınız başvurular öncelikle müşteri hizmetleri departmanımıza ulaşmaktadır. 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimiz belirttiğiniz e-posta adresinize hızlı bir şekilde cevap verecektir. Müşteri hizmetleri dışında ki konular için mesajınızın içeriğine ve konu başlığına göre mesajınız ilgili iletişim departmanımıza aktarılarak cevaplandırılmaktadır. Yoğunluğa bağlı olarak mesajlarınız 1 ile 5 saat arasında cevaplandırılır.
  • Lütfen bilgilerinizi eksiksiz girdiğinizden ve mesajınızı imla kurallarına uygun olarak anlaşılabilir bir dille yazdığınızdan emin olun.