En İyi Etkili Medyumlar Hocalar Büyücüler

Saygıdeğer okuyucular derdinize derman olmak için biz buradayız. Eşinizden ayrılmak istiyor ya da ayrılamıyor musunuz? Ya da çocuğunuzun eşini sevmiyor ancak ayrılmalarını mı istiyorsunuz? Bu durumdan çekinmeyin. Ali Hoca Karı-kocayı ayırma büyüsü işlemlerini hemen sonuç verecek şekilde yapmaktadır. Çünkü Allah vergisi yeteneği ve atalarından gelen bilgeliği vardır. Bu büyü yapıldığında karı kocadan, koca karıdan 72 saat içinde derhal ayrılır. Bu işlem bilen için hoca hiç de zor bir işlem değildir. Çünkü işinin ehli olan Ali hoca bu işlemi kolaylıkla ve yüzde yüz etki ile hemen yapabilir. Ayırma büyüsü yapan hocalar ülkemizde az bulunur çünkü kuvvetli büyü yapan kişi yok denebilecek kadar azdır. Ayırma büyüsü yapan kişilere hoca değil büyücü denir. Her hoca büyücü değildir ama her büyücü hocadır. Çünkü bunlar kara büyüdür ve Türkiye nüfusunun büyük çoğunluğu Müslümandır. Müslüman olan ülkemizde ayırma büyüsü yaptırmak günahtır. Çoğu hoca bu büyü işlemini yapmaz. Bu yüzden hocaların büyük bir çoğunluğu büyücü değildir. Gerçek büyücü hocalar, ayırma büyüsü yapabilir ve karı kocadan bir günde ayrılır.

Ayırma büyülerinde Süryani büyüleri ya da Süryani büyüsü çeşitleri oldukça etkili çalışmadır. Süryani büyüsü yapan ve Süryani büyüsü Bozan hoca Ali Hoca uzun yıllar boyunca aldığı eğitimler doğrultusunda kendini geliştirmiştir ve aynı zamanda birçok ülkede domuz yağı büyüsü, domuz büyüsü konusunda tecrübe sahibi olmuştur.

Tılsım yapan hocalar veya Tılsım yapan hoca olan Ali Hoca Türkiye’de sayılı medyumlardan biridir. Tılsımlar yapılırken özel hesaplamalar gerektirmektedir. Bunu da her hoca yapamaz çünkü bununla alakalı eğitimler son derece kısıtlıdır. Ali Hoca ise El Ezher Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde eğitim vermiştir. Bazı güçlü büyüler vardır ki bunlardan birisi ise Adet Kanıyla yapılandır. Eğer işin içine kan dahil olursa büyü daha güçlü olur çünkü bu durumda büyü yaptıranın da enerjisi büyüye karışmaktadır. Adet kanı büyüsü yapan hocalar internet ortamlarında ben hocayım diyebilen herkesin yapamayacağı bir şeydir. Ancak gerçek hocalar bunu yapabilirler. Eğer bu büyü size yapılmışsa Ali Hoca Adet kanı büyüsü bozan hoca olarak ünlü bir uzmandır.

Büyücülerin geleneği eski Mısır zamanına kadar gider. Büyüyle alakalı kadim metinler ilk olarak Mısırda bulunmuş ve buradan dünyaya yayılmıştır. Bundan dolayı büyülerin çıkış noktası olan Mısır önemlidir. Ali Hoca eğitimini Mısır’da tamamlamış, Ayrıca El Ezher Üniversitesi’nde İlahiyat Fakültesi profesörü olmuştur. Buradan da anlaşılması gereken Ali Hoca büyücülük için yıllarını vermiş ve konusunda saygın bir kişi olmuştur. Sadece Türkiye’den değil, Avrupa’nın pek çok noktasından kendisiyle iletişime geçip yardım isteyenler bulunmaktadır.

En tehlikeli büyüler arasında görülen büyülerden bir diğeri ise Mezara gömülen büyüler ve mezara gömülen muskalar tılsımlar vefkler ‘dir. Konusunda uzun yıllarını eğitimlerine veren Ali Hoca’nın hiçte yabancı olduğu bir büyü çeşidi değildir ve kolaylıkla bu büyüyü yapabilir veya bozabilir.  Bu nedenle Ali Hoca çok tercih edilen ve güvenilir hoca medyumlardan biridir.

Ali Hoca 1956 İngiltere’nin Londra kentinde doğdu. Aile babasıdır ve dört çocuğu bulunmaktadır. İlahiyat fakültesinde profesör olarak eğitim veren Ali Hoca o zamanlarda karar verir ve insalara yardım etmek için buradaki görevinden ayrılır. Ali Hoca sayesinde birçok insanın hayatı değişmiş yine birçok insan mutluluğa kavuşmuştur. Ne yazık ki her hoca bunu başaramaz. Çünkü internet ortamında birçok hoca sadece para kazanmak uğruna insanların duygularıyla oynamaktadır. İnsanların duygularından istifade eden bu insanlara karşı, Ali Hoca durumun ciddiyetini görüp insanların dertlerine deva olmak için, yardım isteyenlere profesyonel hizmetleriyle yardımcı olmaya devam etmektedir.

Türkiye’deki gerçek hoca sayısı son derece azdır. Bu gerçek hocalardan bir tanesi Ali hocadır. Ali hoca sadece maddiyata bakmaz işin olurunda da bakar aynı zamanda… Eğer yapılamayacak bir çalışma ise asla müşterilerinden para talep etmez. Türkiye’de ve Asya’da yok olmaya yüz tutmuş eski büyülerden olan Çingene büyüsü, Özbek büyüsü yapan gibi nadir büyüleri yapabilen bir numaralı hoca, Ali Hoca’dır. Bu büyüler papaz büyüsüyle yapılan aşk büyüsünden daha çok etkilidir.

Ali Hoca Home ofiste çalışmaktadır. Türkiye’nin ve Avrupa’nın her noktasından gelen insan ve yoğun talepler, mahallede müşterileri kuyruklarının oluşmasına sebep olmuştur. Bu nedenle Ali hocaya öncelikle iletişim bilgilerinden WhatsApp ya da telefon üzerinden aramanız-yazmanız önemle duyurulur. Ali hocanın tek bir sitesi vardır o da www.profesyonelmedyum.com ’dur.  Bu siteyi ziyaret ederek detaylı bilgi elde edebilirsiniz. İnşallah bir gün Ali Hoca ile çalışırsanız siz de dünyanın en mutlu insanı olabilirsiniz her şey sizin elinizde… Saygı ve hürmetle, sevgi ve ışıkla kalın.

 

 

Comments are closed.

 • SIZDEN GELEN YORUMLAR

  (Asiye Ankara)

  Ankara’da gitmediğim Hoca kalmadı Bir türlü çare bulamadım eşim son zamanları benden soğuduğunu hissettim Çankaya’da bir fal Cafe de insanların Türkiye’de bu işlerle gerçekten uzman bir Hoca olduğunu duydum hatta Bazı insanlar bak Sitesine bak diğeri de ben de cep telefonundan gireceğim adres söyle profesyonelmedyum.com girin diye duydum ve ben de merak edip bu siteye girdim açıkçası çok kandırıldım dan dolayı güvenmemiştim ancak düşmüş insan yılana sarılır hesabı şansımı denemek istedim Ali hocayı arayarak derdimi anlattım Ali Hocam eşimin üzerinde bir şeyler olduğunu bu nedenle Ayrılmak istediğini belirtti hemen Ali hocaya işlem yaptırdım açıkçası Ali hocanın ses tonundan bu güveni almıştım içimdeki ses yaptır işlemi diyordu ve 72 saat geçmeden etkisi başladı eşim benimle daha fazla ilgilenmeye başlayarak ilk anne kız soğukluk tamamen kayboldu sanki sihirli bir değnek gibi Ali Hoca sayesinde yuvamı kurtardım benim gibi zor durumda olan insanlara gerçekten Ali hocayı tavsiye ediyorum bu arada Ali Hoca Siz bu yorumu okursanız Sizden de Allah 1000 kere razı olsun Allah ne muradınız varsa versin burada ne yapsam azdır saygılar Ellerinizden öperim hocam

  (Tülay L. 35)

  Her cep telefonu eline alan son zamanlarda kendini medyum olduğunu iddia etmeye başladı. Bu şekilde bir çok kez mağdur bırakıldım. Ancak yoğun bir araştırma sonucunda Ali hocaya ulaştım. Beni sürekli tehdit eden eski sevgilimden br gün içinde kurtuldum. Arkadaşlar soğutma işlemlerinde ve tüm işlerde Ali hocayı size öneriyorum.

  (Emine M. 40)

  Merhabalar. Burda paylaştığım yorum bana aittir. Kocam benden boşanma davası açmıştı. Bir çok hocalara giderek işlem yaptırdım. Ancak kimi 7 gün süre kimi 40 gün içerisinde düzeleceğini söyleyerek beni kandırıp duygularımı istismar ettiler. Ve şoka uğradım. Bir gün merkezde gezinirken medyum Ali hocanın levhasını gördüm. Ofisine giderek bu durumu kendisine anlattım. Kendisi ile bir işlem başlattım. Ancak Ali hoca bana diğer hocalardan daha samimi ve daha dürüst geldi. Eşim 4 gün sonra beni arayarak benimle acil görüşmek istediğini söyledi. O anda Ali hocanın yapmış olduğu işlem aklıma geldi. Kaynanam benden nefret ettiği halde eşim bana çok sıcak davranıp boşanmadan vazgeçtiğini ve beni sevdiğini ve bensiz yapamadığını dile getirdi. Şu anda çok mutlu bir aileyiz. İkinci çocuğum için hamileyim. Artık çok huzurlu ve mutluyum. Kaynanam bile beni öz kızı gibi sevmektedir. Ali hocama o kadar minnettarımki ne yazsam ne desem azdır. Arkadaşlar mutlaka sizde bir gün benim durumuma düşerseniz paralarınızı şarlatan hocalara kaptırmadan medyum Ali hocam ile mutlaka iletişime geçiniz.

   

  ISTANBUL (N.Y. 41)
  Uzman Medyum Ali Hocam,
  Öncelikle bu kadar güven sorunu yasanan bir ortamda, medyum olarak isinin hakkini veren nadir insanlardan oldugunuzu belirtmek isterim. Sizden aldigim destekle ve yapmis oldugunuz baglama vefki ile esim bana ve çocuklarimiza geri döndü. Allah sizden razi olsun.

  HAMBURG – ALMANYA (Hediye D. 52)
  Çok Degerli Uzman Ali Medyum Ali Hocam,
  Yabancisi oldugumuz bu gurbet ellerde içine düstügümüz lanet olasica durumdan bizi kurtardin ya Allah ne muradin varsa versin. Ali Hocam sirf Almanya ya gelmek için kizimla evlenip, sonra da kizima türlü türlü kötülükler yapan pis adam artik bizden tamamen ayrildi. O gönderdiklerinden sonra gidip kendisi bosanma davasi açti geçen hafta da çok sükür sonuçlandi, çocugum kurtuldu. Allah bir degil bin kere razi olsun senden.

  BURSA (Koray A. 34)
  Sn. Uzman Ali Medyum Ali Hocam,
  Sahip oldugum düsünce tarzim nedeniyle özellikle ask büyüsü vs. gibi konulara olan inancim zayifti. Ta ki sizinle karsilasincaya kadar. Zorlu bir iliskide çareyi ancak ask büyüsü yaptirarak bulabilecegimi söylediklerinde, inanmasam da denemis olmam hayatimin kadininin su an esim olmasini sagladi. Özverili desteginiz için size minnettarim. Çok tesekkürler ve basarilar diliyorum.

  BERLIN-ALMANYA (A.Ç. BAY 55)
  Sayin Ali Hocam, Oglumla gelinim arasinda yillardir asamadiklari sogukluk vardi. Bir çok hocaya gittik ve hepsi de “papaz büyüsü “ yapilmis, isin ehli biri tarafindan bozulmadikça düzelmez dediler. Sitenize bu konuyu arastirirken tesafüf ettik ve iyiki etmisiz. Sayenizde ne yapilmis olan papaz büyüsünden ne de sogukluktan eser kaldi. Çok sükür yuvalarini yikilmaktan kurtardiniz, simdi de torun bekliyoruz. Allah sizden razi olsun.

  PARIS (Y.D. BAYAN 29)
  Saygideger Ali Hocam, Fransada yasiyorum, evlenip geldim buraya. 10 yildir çok iyi giden bir evliligimiz varken esim zamanla benden uzaklasti. Hayatinda baska bir kadin oldugunu ögrenince yikildim. Size ulasip bu durumun düzeltilebilecegini söylediginizde pek de ümitlenemedim ama sükürler olsun ki, yaptiginiz çalismadan sonra o kadindan ayrilip sogudu ve yine bana baglandi. Size minnettarim.

  (S.K. BAYAN 40 )
  Merhaba Uzman Ali Hocam, Bundan 2 ay önce sizden esim için destek almistim. Su an hayatim tam manasiyla mükemmellesti. Allah sizden razi olsun. Hey sey için tesekkürler. Sevgiyle kalin.

  (S.G. BAYAN 25)
  Selam arkadaslar. Ben 5 senelik evli bir bayanim 2 ay önce esimle ufak bir tartisma yasadik ve olay büyüdü mahkemelik olduk. Esim bana bosanma davasi açti ve artik tamamen umutsuz kalmistim, herseyin bittigini düsünüyorken internetten Uzman Ali Medyum Hocamin adresini bulup kendisiyle iletisime geçtim ve benimle bir takim bilgiler paylasti, ilk basta biraz umutsuzdum ama hocamin yaptigi çalismalarin etkisini gördükten sonra esimin bana dönecegine inandim. Esimin eski esi bize büyü yapmis ve bu büyüyü bozdu Ali Hocam tam 1 hafta sonra esim bana aniden döndü. Çaresiz dert yoktur, lütfen Uzman Medyum Hocayla konusmadan umutsuzluga kapilmayin…

  PARIS-FRANSA (Z.E. BAY 26)
  Özellikle yalniz kaldigim zamanlarda kendimi agir ve halsiz hisseder, uykudan korkarak uyanirdim. Içimde biseyler beni sikistirir ve daraltirdi. Bu bende uzun zamandan beri vardi. Sitenizi inceledikten sonra acaba bende de cin musallati olabilir mi demis ve sizi aramistim. Sayenizde yeniden dogdum diyebilirim. Inanirmisiniz burnum bile daha iyi koku aliyor artik. Emeklerinize, gönlünüze saglik.
  ALLAH ne muradin varsa versin Uzman Ali Medyum Hocam benim.

  (S.S. BAYAN 37)
  Birbirimizi çok sevdigimiz halde, ortada hiç sebep yokken aniden beni terk eden sevgilimi yeniden bana döndürdügünüz için size tesekkürü borç bilirim. Nisan hazirliklari yapmaya bile basladik. Ailesiyle de tanistirdi. Allah izin verirse yakinda da evleniyoruz. Her sey için sagolun Ali Hocam

  (N.K. BAY 44)
  Sayin Ali Hocam, Çocuktan arkadasim olan M.A.’yi birlikte oldugu kadindan nihayet ayirabildik. 8 ay’dir evine ve isine dogru dürüst ugramayan canim arkadasim, benimle 2 gün telefonlasmazsa duramazken 3 haftadir beni ne ariyor ne soruyor. Eslerimiz görüstügünden haberlerini aliyorum. Dairesini boyatmis, esyalarini yenilemis. Hemen hemen her aksam Karsiyaka’da adim atmadik yer birakmiyorlarmis. Sükürler olsun. Size, emeklerinize, gönlünüze sagliklar diliyorum. Nasil minnetarim bilemezsiniz. Ailesi adina saygilar ve hürmetlerimle.

  (M.I. BAY35)
  Hocam, Papaz Büyüsü illetinden kurtulmak için 3 yildir gitmedigim yer kalmamis, gittigim herkes sende “Papaz Büyüsü” var ama ben bozamam diyordu. Allah sizi karsima çikardi. Sükürler olsun ki ilminiz, sabriniz ve o hayran oldugum tarzinizla beni bu sikintidan kurtardiniz. Bu yazimi lütfen yayinlayin. Benim gibi büyü belasina yakalananlara özellikle tavsiye ediyorum. Ben çok kisiye gidip, çok paralar harcadim, onlar harcamasinlar. Gerçekten hocamin söyledigi gibi DOGRU ADRES’tesiniz.

  NEW YORK – AMERIKA (S.V. BAY 33
  Ali Hocam, Hayatimda bu tür islere hiç inanmazdim. Iyi derecede üniversite egitimi alan birisi olarak pozitif bilime inanir ve bu tür manevi konularin varligini ve gerçekligini inkar ederdim. Yurtdisinda yasamaya basladiktan sonra çalistigim isyerindeki bir kisi tarafindan bana ikram edilen kahve hayatimi zindan etti. Aylarca ise gidemedim. Ellerim, ayaklarim tutmaz olmus. Dislerim kilitlenmisti. Hiç bir doktor çare bulamamisti. Annem sayesinde size ulasamamis olsaydik bu kisinin bana yaptigi büyüden kurtulamayacaktim. Allah razi olsun. Gönderdiginiz dualari üzerimde tasiyor ve namazimi aksatmiyorum. Size minnettarim…

  ROTTERDAM-HOLLANDA (F.B. BAYAN 44)
  Sayin Hocam, 20 yillik evlilik ve 3 çocuktan sonra yabanci bir kadina kapilan ve bizi terk eden kocami sizin sayenizde yuvamiza döndürdük. Allah sizden razi olsun. Ben ve çocuklarim size ne kadar tesekkür etsek azdir. Dağılmak üzere olan bir aileyi dualar ve desteginiz sayesinde kurtardik. Hürmetlerimi sunarim ALLAH;a emanet olun.

  (A.U. BAYAN 37)
  Ali Hocam, Neredeyse bitmek üzere olan evliligimi, sizin sayenizde kurtardim, üstelik eskisinden daha da iyi haldeyiz. 9 yildir oturup sohbet edemedigim kocam artik eve gelip sohbet etmek için neredeyse can atiyor. Çocuklarim, 1 aydir mutlu aile gördüler, biz filmlerde oldugunu sandigimiz mutlulugu evimizde yakaladik. Allah sizden razi olsun. Selamlar.

  (Esma Yurdakul New York) Eşim başka bir kadına aşık oldu beni çocuğumla ortada bırakıp gitti. Bir gün internette gezerken Ali hocaya ulaştım Ali Hoca beni dinledi WhatsApp üzerinden resimleri ve bilgilerimi istedi Ali hocayla işleme başladık 3 gün içinde eşim o kadını bırakıp yuvasına geri döndü şu anda çok mutluyuz Allah razı olsun Ali Hoca.

  (Elif Adana) Ali hocaya bir işlem yaptırdım uzun zamandan beri çaresizdim internette profesyonel Medyum yazdım ve eşimle alakalı sıkıntılarımı dile getirdim Ali Hoca bana bir işlem yaptı iki gün içinde beni terk eden eşim bana geri döndü herkese Şiddetle tavsiye ediyorum.

  (Selma Bağcılar) Öncelikle birçok medyuma para kaptırdım şükürler olsun Ali Hoca ile işlem yaptım Bu sefer her şey oldu eşim evine geri döndü herkese tavsiye ediyorum.

  (Mukaddes Avustralya) Ali hocam size ne desem azdır yılbaşında izine geleceğim eşim Eve sayenizde geri döndü mutlaka elinizi öpmeye geleceğim.

  (Dilnoza Özbekistan) Ali Hoca benim yuvamı kurtardı Allah bin kat razı olsun her şey için teşekkür ederim Ellerinizden öperim Ali hocam.

  (Maria Weber Berlin) ich bedanke mich sehr.ali hoca ist sehr.schnell und arbeitet sehr gut.

  (Elena Moskova) Ali hoca mne spasil semyu i snovo mne dal nodejda spasibo zafsyo.