Gizlilik Politikası

İş bu gizlilik sözleşmesi, Profesyonel Medyum’dan hizmet alan tüm müşterilerimiz için geçerlidir.

a. Ofisimizden aldığınız tüm hizmetler ve kişisel bilgileriniz gizlilik dahilinde güvenli sunucularımızda saklandığını taahhüt ederiz. Müşterilerimizin bilgileri hiçbir 3. tüzel ya da tekel kişiyle paylaşılmamaktadır. Kişisel verileriniz paylaşılmaz, reklam ya da pazarlama aracı olarak kullanılamaz. Tüm ticari süreç tamamen gizlik ve mahremiyet içerisinde tamamlanır

b. Yasal anlaşmazlıklar da yetkili mahkemelerin talep etmesi halinde ve ofisimizin müdafaa hakkının saklı kalabilmesi için müşterilerimizin tarafımıza gönderdiği tüm bilgiler KVKK’nın (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) uygun gördüğü şekilde sunucularımızda 3 ay süre ile kayıtlı tutulmaktadır. Bu yasal süre sonunda tüm kişisel verileriniz sunucularımızdan geri gelmeyecek şekilde yok edilir.

c. KVKK gereğince müşterinin 3 aylık yasal süreci beklemeden hizmet sonunda kendisini tanımlayabilecek tüm kişisel verilerinin silinmesini talep etme hakkı vardır. Böyle bir durumda kişisel bilgileriniz tüm sunucularımızdan silinerek imha edilir. Silinen veriler geri gelmeyecek şekilde yok edildiği için silinen veriler sebebiyle müşteriyle ofisimizin ticari bağı sona ermiş olur ve müşterinin hiçbir hak talebi iddiası olamaz.

c. Profesyonel Medyum Türkiye’de kurulmuş ve Türkiye kanunlarınca ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Gerekli yasal düzenlemeler, vergi ve faturalandırmalar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre belirlenmektedir. Doğabilecek ticari anlaşmazlıklarda ödemenin yapıldığı ülke yasaları baz alınmakta ve Türkiye Cumhuriyeti bankalarından gönderilen ödemelerde müşterinin yasal hakları Türkiye Cumhuriyeti tarafından korunmaktadır.

e. Sanal olarak ödemelerin yapıldığı aracı kurum veyahut sanal pos sistemleri bizden bağımsız olarak SSL güvenlik sertifikasıyla 256Bit derecesinde 3D güvenli ödeme yöntemleriyle korunmaktadır. Kişisel bilgileriniz ve banka bilgileriniz bu sistemlerde asla kayıt altına alınmaz ve saklanmaz. Hangi bankadan, hangi bilgiyle ödeme yaptığınızı bilmeyiz.

Profesyonel Medyum ile çalışmayı kabul eden her müşterimiz bu gizlilik politikasını okumuş ve kabul etmiş sayılır.